הום סטיילינג

עיצוב פנים לא חייב להיות פרויקט יקר וממושך! אחד הפתרונות המבוקשים ביותר בתחום עיצוב הבית הוא "הום סטיילינג" - חידוש ורענון של מראה החללים השונים בבית, ללא צורך בשינוי המבנה עצמו. כך, בלי להזיז קירות, לשנות את גודל החדרים וליצור המון לכלוך, ניתן ליהנות ממראה עדכני שיגרום לכם לחוש שנכנסתם לבית אחר לגמרי!

מלבישים את הבית מחדש

מה בעצם כולל הום סטיילינג? מטרתו של התהליך היא להעניק לכל חלל מראה חדש באמצעות "הלבשה מחדש" במינימום השקעה. בין הפעולות שנוכל לבצע: החלפת גופי תאורה, צביעה מחדש או הוספת חיפויים, החלפה או הוספה של וילונות, סידור מחדש של האלמנטים המרכזיים מתחם (בעיקר רהיטים גדולים) וחידוש שלהם במידת הצורך, הוספה של אביזרים שונים ועוד.

טאצ' של מקצועיות לעיצוב הבית

תהליך של הום סטיילינג דומה מאוד בבסיסו לתהליך "רגיל" של עיצוב פנים, למעט משתנה אחד חשוב: בשני המקרים נבקר בבית, נכיר מקרוב את מבנה החללים השונים והפונקציונליות שלהם ונחשוב כיצד להפיק מכל חלל את המקסימום. ההבדל היחיד הוא שבתהליך הלבשת הבית נחסכות העבודות ה"כבדות" שדורשות משאבים רבים בהרבה (גם בעלות וגם בזמן). אתם תיהנו מדירה בעלת מראה חדש ורענן תוך זמן קצר!

משדרגים ומשביחים

הום סטיילינג הוא פתרון אידיאלי גם לדירה שבה אתם מתגוררים וגם לדירות להשקעה. בחירה בעיצוב הבית בפורמט של "הלבשה" מאפשרת לכם להעלות את ערך הנכס במינימום השקעה. כך תוכלו להציג לקונים או לשוכרים הפוטנציאליים דירה מרהיבה שנראית "מיליון דולר"!

רוצים שיחת יעוץ ללא התחייבות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם